JOE BİDEN HABERLERİ

Joe Biden haber, Joe Biden son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Joe Biden

Joe Biden

Doğum Tarihi 20.11.1942 - ...

Joe Biden Kimdir ?

Joe Biden Doğum Tarihi: 20 Kasım 1942 Joe Biden Kaç Yaşında: 77 yıl yaşında Joe Biden Nereli: Scranton, Pensilvanya, ABD Joe Biden Boy: 1,83 m Joe Biden Parti: Demokratik Parti Eğitim:Delaware Üniversitesi, Newark Syracuse Üniversitesi Joseph Robinette Biden Jr. (20 Kasım 1942), Amerika Birleşik Devletleri'nin 47. başkan yardımcısıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Joe Biden - Bugün
Biden, Rus hükümetinin boru hattına yönelik siber saldırıya karıştığına inanmadıklarını bildirdi
ABD Başkanı Joe Biden, ülkenin en büyük petrol boru hatlarından biri olan Colonial Pipeline'a yönelik siber saldırıya Rus hükümetinin karıştığına inanmadıklarını ancak saldırıyı yapanların Rusya'da yaşadığına inanmak için güçlü nedenleri olduğunu ifade etti.
Joe Biden - Bugün
Biden, Doğu Kudüs'te tansiyonun düşürülmesine yönelik çabaları sürdürdüklerini açıkladı
ABD Başkanı Joe Biden, Doğu Kudüs'te ve bölgede tansiyonun düşürülmesine yönelik çabalarının devam ettiğini söyledi.
Joe Biden - Bugün
Son dakika haber | Hindistan'da günlük Kovid-19 kaynaklı ölüm sayısı 4 binin üzerinde seyrediyor
Poonawalla, aşı üretiminde gerekli bazı ham maddeler için uygulanan ambargonun kaldırılması amacıyla ABD Başkanı Joe Biden'a çağrı yapmıştı.
Joe Biden - Bugün
ABD'de 25 Kongre üyesi İsrail'e diplomatik baskı yapması için Blinken'a mektup yolladı
Kongre üyelerinin, Başkan Joe Biden yönetiminin dış politikada insan haklarına bağlılığını ortaya koymasından memnuniyet duydukları belirtilen mektupta Blinken'a "İsrail'in Bustan Mahallesi'ndeki yıkımları ve Şeyh Cerrah'taki Filistinlileri evlerinden etme planlarını durdurması için derhal İsrail'e en sert diplomatik mesajı vermesi" çağrısında bulunuldu.
Joe Biden - Bugün
ABD Başkanı Biden, Netanyahu ile telefon görüşmesinde "ABD'nin sarsılmaz desteğini" iletti
ABD Başkanı Joe Biden, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile yaptığı telefon görüşmesinde, ABD'nin "İsrail'in meşru müdafaa hakkına sarsılmaz desteğini" iletti.
Joe Biden - Bugün
ABD Başkanı Biden: "Göreve geldiğimden bu yana yapılan aşı dozu yarın 250 milyonu aşacak"
ABD Başkanı Joe Biden, göreve geldiği 20 Ocak'tan bu yana uygulanan Kovid-19 aşı dozunun, yarın itibarıyla 250 milyonu aşacağını duyurdu.
Joe Biden - Dün
Sözcü Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan ile görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcülüğü'nden yapılan açıklamaya göre; görüşmede ikili ilişkiler, bölgesel meseleler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden arasında haziran ayında NATO Zirvesi marjında yapılacak görüşme, İsrail güvenlik güçlerinin Mescid-i Aksa'da ibadet edenlere saldırması, Filistinlilerin evlerinden hukuksuz bir şekilde çıkartılması ve Gazze'ye yönelik hava saldırıları ele alındı.
Joe Biden - Dün
Hindistan'da Kovid-19 salgınında bugüne kadarki en yüksek günlük can kaybı sayısı kaydedildi
SII Üst Yöneticisi Poonwalla, aşı üretiminde gerekli bazı ham maddeler için uygulanan ambargonun kaldırılması amacıyla ABD Başkanı Joe Biden'a çağrı yapmıştı.
Joe Biden - Dün
Küba, İsrail'in Gazze'ye yönelik hava saldırılarını şiddetle kınadı
Küba, İsrail güçlerinin işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da ibadet eden Müslümanlara ve Gazze şeridine yönelik saldırılarını kınadı.
Joe Biden - Dün
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan İsrailli mevkidaşına "ABD'nin İsrail'e sarsılmaz desteğini" iletti
"Sullivan, son dönemde Hamas ve diğer terör grupları tarafından Kudüs ve Tel Aviv de dahil bölgelere füze saldırılarını kınadı." ifadesine yer verilen açıklamada, "Sullivan, Başkan Joe Biden'ın İsrail'in güvenliği ve sivilleri korurken kendini ve halkını savunma hakkına sarsılmaz desteğini iletti.
Joe Biden - Dün
Son dakika haberi: ABD Enerji Bakanı, siber saldırıya uğrayan petrol boru hattının haftasonu faaliyete geçeceğini söyledi
ABD Başkanı Joe Biden da pazartesi günü yaptığı değerlendirmede, konuyu son derece dikkatli şekilde takip ettiklerini ve ABD Federal Soruşturma Bürosunun (FBI) saldırının adresini bulmaya çalıştığını belirtmişti.
Joe Biden - 11.05.2021
Beyaz Saray, İsrail'in Gazze saldırılarını görmezden gelirken Hamas'ın İsrail'e füze atmasını kınadı
ABD Başkanı Joe Biden'ın konuyu takip ettiğini ve ulusal güvenlik ekibinden güncel bilgileri edindiğini vurgulayan Psaki, İsrailli ve Filistinli yetkililerin yanı sıra Orta Doğu'daki liderler ile de iletişim halinde olduklarını kaydetti.
Joe Biden - 11.05.2021
ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı: Afganistan'dan çekilme yüzde 6 ile 12 arasında tamamlandı
Ancak Başkan Joe Biden yönetimi 1 Mayıs'tan başlamak üzere 11 Eylül'e kadar tamamen çekilmiş olacaklarını açıklamıştı.
Joe Biden - 11.05.2021
Biden, Uber ve Lyft'in aşı merkezlerine ulaşım için ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı
ABD Başkanı Joe Biden, ülkedeki Kovid-19 aşılamalarını artırmak ve insanları aşıya teşvik etmek için, mobil araç çağırma programları Uber ve Lyft'in aşı merkezlerine ücretsiz hizmet sağlayacağını açıkladı.
Joe Biden - 11.05.2021
Hindistan Başbakanı Modi, G7 Zirvesine katılmayacak
İngiltere'deki G7 Zirvesi'ne ABD Başkanı Joe Biden'ın da diğer liderlere katılması bekleniyor.
Joe Biden - 11.05.2021
ABD'de iktidardaki Demokrat Partide İsrail'in Filistin politikasına tepkiler artıyor
ABD'de iktidardaki Demokrat Partili siyasetçiler, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs ve Gazze'deki baskıcı uygulamalarına tepki göstererek Başkan Joe Biden yönetimine, harekete geçme çağrısı yaptı.
Joe Biden - 11.05.2021
Brent petrolün varili 67,94 dolar
ABD Başkanı Joe Biden, dün Beyaz Saray'da yaptığı açıklamada, saldırıdan Rusya'nın sorumlu olduğuna ilişkin herhangi bir kanıt bulunmadığını ancak Rusya'nın "konuyla ilgilenme" sorumluluğu bulunduğunu ifade etti.
Joe Biden - 11.05.2021
Küresel piyasalar negatif seyrediyor
Dün ülke ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulunan ABD Başkanı Joe Biden, ekonominin ilk çeyrekte yüzde 6,4 büyüdüğünü anımsatarak, "Gelecek aylarda yaklaşık 40 yılın en hızlı ekonomik büyümesini göreceğimiz tahmin ediliyor.
Joe Biden - 10.05.2021
New York borsası düşüşle kapandı
Beyaz Saray'da bugün ülke ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulunan ABD Başkanı Joe Biden, ekonominin ilk çeyrekte yüzde 6,4 büyüdüğünü anımsatarak, "Gelecek aylarda yaklaşık 40 yılın en hızlı ekonomik büyümesini göreceğimiz tahmin ediliyor.
Joe Biden - 10.05.2021
Biden'dan NATO üyesi 9 ülkeye "yeni ittifaklar kurma ve transatlantik ilişkilerini geliştirme" taahhüdü
ABD Başkanı Joe Biden, NATO üyesi 9 ülkeyle yaptığı toplantıda, bu ülkelerin yeni ittifaklar kurma ve transatlantik ilişkilerini güçlendirme taahhüdünü bir kez daha dile getirdi.
Joe Biden - 10.05.2021
Orta Doğu uzmanı Whitson, ABD'nin İsrail'e yardımlarını eleştirdi Açıklaması
"Biden yönetimi, İsrail'in ihlallerinde ABD'nin sorumluluğunu kabul etmelidir" Whitson, ABD Başkanı Joe Biden'ı etiketlediği benzer bir paylaşımda, "İsrail'in El Aksa camisindeki Filistinli protestoculara yönelik saldırıları, ABD'nin İsrail'e kayıtsız şartsız verdiği güvencenin doğrudan bir sonucudur.
Joe Biden - 10.05.2021
Biden, boru hattına yönelik siber saldırıyı Rusya'nın "ele alma sorumluluğu" bulunduğunu söyledi
ABD Başkanı Joe Biden, ülkenin en büyük petrol boru hatlarından biri olan Colonial Pipeline'a yönelik siber saldırıda fidye yazılımının aktörlerinin Rusya'da olduğuna dair kanıtlar olmasına rağmen buna Rusya'nın karıştığına dair henüz hiçbir kanıt olmadığını, ancak bu konuyu "ele alma...
Joe Biden - 10.05.2021
Filistinli siyasiler, İsrail'in Doğu Kudüs'te gerginliği tırmandırmasının sonuçları konusunda uyardı
Bakanlık, ABD Başkanı Joe Biden yönetiminden, Filistin halkının hakları ve sorunlarını ele alırken önceki yönetimin çerçevesinden ve sınırlamalarından kurtulmasını istedi.
Joe Biden - 10.05.2021
Kabil'deki patlamada ölü sayısı 85'e yükseldi
ABD'nin çekilmesi ile çatışmalar hızlandı ABD Başkanı Joe Biden, 14 Nisan'da Amerikan askerlerinin 1 Mayıs'tan başlayarak 11 Eylül'e kadar tamamen Afganistan'dan çekileceğini duyurmuştu.
Joe Biden - 10.05.2021
New York borsası karışık seyirle açıldı
Analistler, bu hafta, ABD Başkanı Joe Biden'ın ekonomi gündemine ilişkin bugün yapacağı değerlendirmelerin yanı sıra, çarşamba günü enflasyon cuma günü ise sanayi üretim verilerinin öne çıktığını belirtti.
Joe Biden - 10.05.2021
Güney Kore Devlet Başkanı Moon, ABD'nin Kuzey Kore ile nükleer diplomasiyi yeniden başlatacağından umutlu
Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in, ABD Başkanı Joe Biden'ın Kuzey Kore ile nükleer silahsızlanma müzakerelerini yeniden başlatacağından umutlu olduğunu söyledi.
Joe Biden - 10.05.2021
ABD, Afganistan'da istenmeyen teçhizatı ya çöpe atıyor ya da hurdacılara satıyor
Eski ABD Başkanı Donald Trump görevinin son günlerinde Afganistan'daki asker sayısını 2 bin 500'e indirmişti ancak 20 Ocak'ta görevi devralan Başkan Joe Biden 1 Mayıs tarihine uyamayacağını açıklamış ve ardından 1 Mayıs'tan başlamak üzere 11 Eylül'ün yıl dönümüne kadar tüm ABD askerlerinin çekilmiş olacağını açıklamıştı.
Joe Biden - 10.05.2021
VİOP'ta endeks kontratı haftaya yükselişle başladı
Analistler, bugün yurt içinde iş gücü istatistikleri, yurt dışında ise ABD Başkanı Joe Biden'ın, ekonomi gündemine ilişkin değerlendirmesinin takip edileceğini belirterek, teknik açıdan endeks kontratında 1.
Joe Biden - 10.05.2021
Borsa haftaya yükselişle başladı
Bugün yurt içinde iş gücü istatistikleri, yurt dışında ise ABD Başkanı Joe Biden'ın, ekonomi gündemine ilişkin değerlendirmesinin takip edileceğini belirten analistler, teknik açıdan BIST 100 endeksinde 1.
Joe Biden - 09.05.2021
Amerikalı Müslümanlardan İsrail'e, Kudüs'te Filistinlilere uyguladığı şiddet nedeniyle tepki
İsrail'in bu tür uygulamalarının "ırkçı eylemler" ve bu eylemlerin uluslararası hukuka tamamen aykırı olduğu belirtilen açıklamada, Joe Biden yönetimi ile Kongre'nin bu konuda harekete geçmesi gerektiği ifade edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Joe Biden Haberleri | Joe Biden Kimdir - Haberler - Joe Biden haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Joe Biden kimdir, hayatı ve biyografisi. Biden, Rus hükümetinin boru hattına yönelik siber saldırıya karıştığına inanmadıklarını bildir
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 21:15:17. #1.15#

title
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
sakarya escort bayan
nevşehir escort bayan
kayseri escort bayan
sakarya avukat
webmaster forumu
buca escort